Kosherja Dixhitale

Kosherja Dixhitale vjen në ndihmë të bletarëve duke sjellë maksimizimin e prodhimit pa humbur asgjë nga origjinaliteti dhe kënaqësia që ky proces ofron.

Kosherja Dixhitale

Kosherja Dixhitale vjen në ndihmë të bletarëve duke sjellë maksimizimin e prodhimit pa humbur asgjë nga origjinaliteti dhe kënaqësia që ky proces ofron.

Kosherja Dixhitale

Kosherja Dixhitale vjen në ndihmë të bletarëve duke sjellë maksimizimin e prodhimit pa humbur asgjë nga origjinaliteti dhe kënaqësia që ky proces ofron.

Kosherja Dixhitale

Kosherja Dixhitale vjen në ndihmë të bletarëve duke sjellë maksimizimin e prodhimit pa humbur asgjë nga origjinaliteti dhe kënaqësia që ky proces ofron.

135

Koshere

7

Stacione

5

Parqe

5

Përdorues

Problemet që Hasin Bletarët

  • Vjedhjet nga njeriu apo nga kafshët
  • Largimi  i bletëve nga kosherja ( roitja )
  • Vjelja me vonesë

Përfitimet e Kosheres Dixhitale

  • Maksimizimi i prodhimit
  • Informacione në kohë reale mbi gjendjen e kosheres dhe bletëve
  • Mbrojtje nga abuzimi i njerëzve apo kafshëve grabitqare
Produktet

Shiko Produktet

Teknologjia

Si funksionon Kosherja Dixhitale?

Testimonials

What our clients say

Anastasia Stone
Business Analyst

Nullam orci dui, dictum et magna sollicitudin, tempor blandit erat. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Fusce tincidunt in leo lacinia condimentum. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Suspendisse potenti. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Patricia James
Top Manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam facilisis at turpis eu faucibus. In dignissim, enim eu ornare aliquet, metus ex tempor neque, sit amet efficitur turpis lorem et odio. Nam congue in orci at facilisis. In efficitur, leo non commodo lacinia, odio metus sodales purus, sed consequat lectus mi in purus.

Steven Rashford
Truck Driver

Duis et tellus imperdiet, lacinia risus id, tincidunt ipsum. Integer euismod elit vel nibh commodo, at consequat nisl rhoncus. Aliquam tempor lorem odio, non aliquam nunc egestas in. Proin rutrum justo ac lorem pellentesque pretium.

Anastasia Stone
Administrator

Nullam orci dui, dictum et magna sollicitudin, tempor blandit erat. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Fusce tincidunt in leo lacinia condimentum. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Fusce tincidunt in leo lacinia condimentum.

Patrick James
Company Owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam facilisis at turpis eu faucibus. In dignissim, enim eu ornare aliquet, metus ex tempor neque, sit amet efficitur turpis lorem et odio. Nam congue in orci at facilisis

Anastasia Stone
Seller

Nullam orci dui, dictum et magna sollicitudin, tempor blandit erat. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Fusce tincidunt in leo lacinia condimentum. Maecenas suscipit tellus sit amet augue placerat fringilla a id lacus. Fusce tincidunt in leo lacinia condimentum.

Our sweet clients

and partners

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Our blog

Recent blog posts

Ne jemi të gatshëm t'ju ndihmojmë

Plotësoni formularin e mëposhtëm dhe dikush nga stafi do t’ju kontaktojë së shpejti!


    Abonohu për lajmet javore
    Na Ndiqni